HakkimizdaFoto

BERRAK Doğal Kaynak Suyu

Tarihçe
Berrak Doğal Kaynak Suyu, 2004 yılında Osmaniye’nin, doğal kaynak suyuyla tanınan ilçesi Bahçe’de kurulmuştur.
Berrak Doğal Kaynak Suyu 19 lt damacana, 10-5-1,5-0,5-0,3 lt pet şişe sular ve bardak su üretimleriyle piyasanın talep ettiği tüm ürünleri yüksek teknoloji ile sağlıklı bir şekilde müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir.

Hedeflerimiz
Firmamızın hedefi, güvenilir, lezzetli ve piyasa standartlarının üzerinde bir kalite standartlarına sahip doğal kaynak suyunu herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir fiyat ile sunmaktır. Berrak Doğal Kaynak suyu kuruluşundan bu yana her zaman tüketicilerine en yüksek kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sağlamak suretiyle yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Bu hedeflerin gerçekleştirilmesindeki en önemli değerimiz insana, topluma ve çevreye duyduğumuz saygıdır. Bu değerler ışığında 2004’den beri tüketicilerimize sağlıklı, güvenli, lezzetli ve kaliteli ürünler sunmaktayız.

Kaynağımız ve Üretim tesisimiz
Berrak doğal kaynak suyunun kaynağı 1070 metre yükseklikte, Toros dağlarının zirvesinin el değmemiş doğasındadır. Jeolojik yapı sebebiyle çok özel bir yapıya sahip olan su, 6 kilometre yüksek standartlı boru hattı ile üretim tesisine ulaşır, tam teknolojik modern makinalarda el değmeden özenle şişelenerek siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunulur. Berrak doğal kaynak suyunun en önemli özelliği üretimin hiçbir aşamasında doğallığına zarar verecek hiçbir uygulamanın yapılmamasıdır.

Kimyasal Analiz
Berrak doğal kaynak suyunun kimyasal yapısı sizlere hem mineral değerleri olarak dengeli bir ürün sunar, hem kolay içim sağlar, hem de vücudun ihtiyacı olan suyu hiçbir ek sindirim işlemine ihtiyaç duymadan anında hücrelerinize ulaştırır.

Berrak Su pH Değeri 8,71 olup Alkali Sudur
Çözeltilerin pH değeri 0 ile 14 arasında değişmektedir. Türk standartlarına göre içilen suyun pH değeri 4,5 ile 9,5 arasında olması gerekir. Ph'ı 0 ile 7 arası asidik, 7 nötür, 7 ile 14 arası bazik çözelti alkali sudur. Vücuttaki kanın pH değeri 7,35 aralığındadır, pH'ı yüksek alkali su kanın pH dengesini korur. Mide özsuyunun pH değeri 3'tür. Ph yüksek alkali su midede pH değeri 3'e düşene kadar mideyi tok tutar, beyne açlık komutu vermez. Alkali su sağlığa yararlıdır.

Su hücrelere oksijen, protein, mineral ve vitaminleri taşır. Böbrekleri çalıştırır, toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar, hastalıklara karşı direnci arttırır. Cilt ve sindirim sistemini sağlıklı tutar. Su hayatımızın vazgeçilmezidir, sağlıklı bir insanın günde 2-3 litre suya ihtiyacı vardır. Genç ve dinç kalmak için bol bol su içmeli ve yaşantımızdan eksik etmemeliyiz.

KİMYASAL ANALİZ DEĞERLER
Alüminyum : 61.3
Mangan : 0
Amonyum : 0
Oksitlenebilirlik : 0
Klorür : 6.94
Sülfat : 9.23
C.Perfringes : 0
Sodyum : 7.37
Renk : Uygun
Tat : Uygun
İletkenlik : 204.7
Bulanıklık : Berrak
pH : 8.71
22 Cde Koloni Sayımı : 0
Demir : 31.9

Telefon

0328 869 20 70
0534 825 16 80

E-mail

info@berrakyayla.com

Adres

Bekdemir Köyü Bahçe / Osmaniye